Dlaczego dzielę się wiedzą?

Aby Polacy chcieli zostać w kraju.

Aby wypełnić lukę w edukacji przedsiębiorczości.

Bo nie wystarczy oszczędzać, aby być niezależnym finansowo. Ktoś to musiał Wam powiedzieć. Dobrze jest mieć umiejętność oszczędzania, ale jeszcze lepiej, jeśli więcej z Was nabędzie umiejętność prowadzenia firmy i bycia przedsiębiorczym!

I nie tylko to, ale to nieistotne.

 

Istotne, czy naprawdę chcesz być niezależny lub niezależna finansowo. Chcesz?

 

Faktycznie, nie mam wykształcenia kierunkowego do udzielania porad. Nie przechodziłem żadnych kursów lub szkoleń i nie zdobyłem certyfikatu uprawniającego do doradzania.

To może zarobiłem milion złotych i wiem, jak się to robi?

Tak, wiem jak to się robi, a przynajmniej tak mi się wydaje i zamierzam Wam to powiedzieć. Przygotujcie się jednak na to, że zarabianie pieniędzy nie zawsze będzie łatwe lub szybkie.

A później Wam również wyjaśnię dlaczego przedsiębiorca nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy zarobił milion; niezależnie czy zapytać o to dużego przedsiębiorcę lub nawet tak niewielkiego, jak ja.

Poza tym dawno zauważyłem, że większość ludzi popełnia te same błędy. Doszedłem do wniosku, że mogę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby ułatwić stawianie pierwszych kroków. Sami ocenicie, czy mam coś do powiedzenia i czy tę wiedzę możecie wykorzystać.

Przekonałem się, że nigdy nie opłacało mi się utrzymywanie wiedzy i doświadczeń w tajemnicy. Na co dzień wymieniam wiedzę i doświadczenia z klientami, pracownikami i współpracownikami i jeszcze ani razu nie żałowałem takiej postawy.

Chcę zaszczepić Wam umiejętność dostrzegania możliwości i chwytania okazji, obok których codziennie przychodzicie. To nie żart, ani przenośnia. Nie zawsze jest to „kopalnia odkrywkowa”, a ja postaram się Wam powiedzieć, jak „przekopać się do pokładów pieniędzy”.

Możecie traktować mój blog, jako poradnik „Jak zarabiać pieniądze”.

Oraz dodam, że jako przedsiębiorca wiele aktywności, w tym ten blog, traktuję jak przedsięwzięcie komercyjne. To nie znaczy, że muszę szybko zarobić grube tysiące, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nie będę dopłacać pieniędzy do tego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.