Dlaczego dzielę się wiedzą?

Aby Polacy chcieli zostać w kraju.

Aby wypełnić lukę w edukacji przedsiębiorczości.

Bo nie wystarczy oszczędzać, aby być niezależnym finansowo. Ktoś to musiał Wam powiedzieć. Dobrze jest mieć umiejętność oszczędzania, ale jeszcze lepiej, jeśli więcej z Was nabędzie umiejętność prowadzenia firmy i bycia przedsiębiorczym!

I nie tylko to, ale to nieistotne.

 

Istotne, czy naprawdę chcesz być niezależny lub niezależna finansowo. Chcesz?

 

Faktycznie, nie mam wykształcenia kierunkowego do udzielania porad. Nie przechodziłem żadnych kursów lub szkoleń i nie zdobyłem certyfikatu uprawniającego do doradzania.

To może zarobiłem milion złotych i wiem, jak się to robi?

Tak, wiem jak to się robi, a przynajmniej tak mi się wydaje i zamierzam Wam to powiedzieć. Przygotujcie się jednak na to, że zarabianie pieniędzy nie zawsze będzie łatwe lub szybkie.

A później Wam również wyjaśnię dlaczego przedsiębiorca nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy zarobił milion; niezależnie czy zapytać o to dużego przedsiębiorcę lub nawet tak niewielkiego, jak ja.

Poza tym dawno zauważyłem, że większość ludzi popełnia te same błędy. Doszedłem do wniosku, że mogę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby ułatwić stawianie pierwszych kroków. Sami ocenicie, czy mam coś do powiedzenia i czy tę wiedzę możecie wykorzystać.

Przekonałem się, że nigdy nie opłacało mi się utrzymywanie wiedzy i doświadczeń w tajemnicy. Na co dzień wymieniam wiedzę i doświadczenia z klientami, pracownikami i współpracownikami i jeszcze ani razu nie żałowałem takiej postawy.

Chcę zaszczepić Wam umiejętność dostrzegania możliwości i chwytania okazji, obok których codziennie przychodzicie. To nie żart, ani przenośnia. Nie zawsze jest to „kopalnia odkrywkowa”, a ja postaram się Wam powiedzieć, jak „przekopać się do pokładów pieniędzy”.

Możecie traktować mój blog, jako poradnik „Jak zarabiać pieniądze”.

Oraz dodam, że jako przedsiębiorca wiele aktywności, w tym ten blog, traktuję jak przedsięwzięcie komercyjne. To nie znaczy, że muszę szybko zarobić grube tysiące, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nie będę dopłacać pieniędzy do tego bloga.

Udostępnij innym ten artykuł, proszę
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *