2

O mnie

Od kilkunastu lat prowadzę firmę doradczą. Oczywiście raz z lepszymi, innym razem gorszymi efektami. Mogę powiedzieć, że znam smak powodzenia i gorycz porażek. Codziennie podejmuję decyzje, które mają wpływ na mnie i kilkadziesiąt innych osób. Cały czas myślę o zarabianiu pieniędzy, aby utrzymać rodzinę, pracowników i firmę.

Doradzam klientom, prowadzę ich sprawy księgowo-podatkowe i rozliczenia wynagrodzeń. Moi klienci to mali i duzi przedsiębiorcy polscy i zagraniczni. Liczne grono klientów zmusza do ciągłego doskonalenia, śledzenia przepisów. Spotkania i rozmowy z klientami pozwalają mi dowiedzieć się co dla nich jest najważniejsze, czego oczekują, jak chcą się rozwijać. Jestem blisko swoich klientów i utożsamiam się z ich przedsiębiorstwami. Obserwuję z bliska ich działalność i operacje. Mam nadzieję, że pomagam im zarabiać pieniądze.

Jako pracodawca zajmuję się między innymi rekrutacją, czasami w tym zakresie pomagam swoim klientom. Przeczytałem tysiące aplikacji o pracę i odbyłem setki rozmów kwalifikacyjnych. Znam różne systemy wynagradzania i motywowania. Dzięki temu mam sporo doświadczeń i obserwacji.

Zbliżam się do 45 lat. Jestem żonaty i mam trójkę dzieciaków. Nie mam willi i mercedesa. Mieszkam w zwykłym domu pod Warszawą. Jeżdżę samochodem średniej klasy (mondeo rocznik 2010 i właśnie zarabiam na nowy wóz). Spłacam kredyt hipoteczny na dom 250m2 i znam uroki zmian kursu franka szwajcarskiego.

Zapraszam na mój blog. Postaram się powiedzieć Ci, jak zarabiać pieniądze i być niezależnym finansowo.

Rafał

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*