Pomysł za milion dolarów

Polecam serdecznie obejrzeć serial „Pomysł za milion dolarów” (tytuł oryginału Million Dollar Genius), który prezentuje milionerów opowiadających o swoim biznesie.

Jeden z popularnych kanałów tematycznych wyświetla ten doskonały serial. Gorąco polecam obejrzeć, aby przekonać się, że na drodze każdego biznesmena do sukcesu czekają kłopoty z niedziałającym prototypem, utratą płynności lub zwątpieniem we własne możliwości. Warto zobaczyć i usłyszeń z pierwszych ust, jak milionerzy radzili sobie z przeciwnościami losu. Bez wiary w swój pomysł większość z nich nie miałaby szansy osiągnąć sukcesu na rynku.

Million Dollar Genius (polski tytuł Pomysł za milion dolarów)
Serial telewizyjny Million Dollar Genius (polski tytuł Pomysł za milion dolarów)

Zanim bohaterowie serialu osiągnęli sukces, prawie wszyscy mieli chwile załamania. Jeśli sam jesteś przedsiębiorcą, chcesz odnieść sukces w swojej branży, to wiedz, jak uparcie i cierpliwie dążyć do celu.

Serial przedstawia biznesmenów z Ameryki Północnej, ale pokazane sytuacje mogą spotkać każdego przedsiębiorcę w dowolnym kraju.

Szczerze polecam, bo serial daje dużo inspiracji.

7 comments

 1. Avatar
  Jacek says:

  I to własnie jest USA, kraj w którym wiele można osiągnąć własną determinacją, co do serialu nie znałem, chętnie obejrzę, swoją wiedzę głownie opierałem na książkach.

  • Rafal
   Rafal says:

   dzięki, Jacek, za odwiedziny i komentarz. Napiszesz nam tytuły książek, które masz na myśli? Warto promować czytelnictwo oraz dobre lektury o przedsiębiorczości.

 2. Avatar
  Mariusz says:

  Ja ze swojej strony mogę polecić książkę Fastlane Milionera, która treścią zbliżona jest do tego serialu. Autor opisuje swoją drogę do milona dolarów. Tam gdzie ktoś widzi problem, ktoś inny widzi okazję! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.